Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Tiranë, hidhet nga kati i katërt, vetëvritet 20-vjeçarja

Tiranë, hidhet nga kati i katërt, vetëvritet 20-vjeçarja
May 06
09:54 2016

Në kryeqytet, një vajzë rreth moshës 20 vjeç është hedhur nga kati i katërt i një pallati duke gjetur vdekjen e menjëhershme. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në mëngjes, rreth orës 07:05, në rrugën “Zef Jubani”.

Policia ka identifikuar viktimën me iniciale T.M., por ende nuk dihen shkaqet që e kanë çuar vajzën e re në këtë vendim, por grupi hetimor po kryen veprimet e nevojshme për të zbardhur ngjarjen.

Shperndaje