Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Tiranë, grabitje me armë në rrugën “Myslym Shyri”

Tiranë, grabitje me armë në rrugën “Myslym Shyri”
September 03
10:09 2016

Një pikë karburanti është grabitur mëngjesin e sotëm në rrugën “Myslym Shyri” në Tiranë.

Sipas asaj që raporton “News 24”, nën kërcënimin e armës ai ka arritur të marrë një shumë prej 40.000 lekësh të reja nga xhiroja.

Menjëherë pas ngjarjes, David Bushati, punonjësi i pikës së karburantit, ka bërë kallëzim në polici.

Autori i grabitjes mbetet ende i paidentifikuar, ndërkohë që ka nisur puna për zbardhjen e ngjarjes. /Blitz.al/

Shperndaje