Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Tiranë, grabitet dyqani i FSHF-së tek “Fan Zone”

Tiranë, grabitet dyqani i FSHF-së tek “Fan Zone”
July 02
16:30 2016

Dyqani zyrtar i Federatës Shqiptare të Futbollit ka rënë pre e një grabitje spektakolare. Burime zyrtare të FSHF-së tregojnë se për ngjarjen e shënuar mbrëmjen e djeshme, i janë drejtuar Policisë së Tiranës ku kanë kryer denoncimin.

Mësohet se bëhet fjalë për vjedhjen e 120 bluzave të Kombëtares Shqiptare me vlerë 10 milionë lekë. Hajdutët kanë mundur të grabisin pavarësisht pranisë të forcave të rendit në vendngjarje.

Burimi: Citynews

Etiketimet
Shperndaje