Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Tiranë, gjendet një kufomë në landfillin e Sharrës

Tiranë, gjendet një kufomë në landfillin e Sharrës
August 07
16:03 2016

Një kufomë është gjetur ditën e sotme në landfillin e Sharrës. Kufoma e personit të paidentifikuar ende është gjetur nga punëtorët e pastrimit në Sharrë.

Ndërkohë që pritet ardhja e ekspertizës, dyshohet se trupi i paidentifikuar është rreth 30 vjeç. Grupi hetimor ka mbërritur menjëherë në vendngjarje. /Blitz.al/

Komento
Etiketimet
Shperndaje