Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Tiranë, gjendet një kufomë me pistoletë në dorë

Tiranë, gjendet një kufomë me pistoletë në dorë
September 22
13:17 2016

Kufoma e një shtetasi është gjetur pak më parë në afërsi të repartit RENEA, në Tiranë. Bëhet fjalë për një kufomë mashkull, i identifikuar si Gani Çela, i lindur më 06.10.1947, vendlindja Berat, me banim tek zona e “Freskut” në kryeqytet.

Nga të dhënat e deritanishme, kufoma është gjetur me armë në dorë dhe një plumb në gojë. Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe ka kryer sekuestrimin e pistoletës tip TT dhe një gëzhoje. Po hetohet për zbardhjen e saj. /Blitz.al/

Etiketimet
Shperndaje