Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Tiranë, gjendet i vdekur inxhinieri anglez

Tiranë, gjendet i vdekur inxhinieri anglez
May 01
19:37 2016

Një shtetas anglez është gjetur i vdekur ditën e sotme në një hotel në Tiranë. Lajmi është konfirmuar edhe nga burime të uniformave blu, të cilët mbërritën në vendngjarje menjëherë pas raportimit.

Mësohet se ata nuk kanë konstatuar shenja dhune në trupin e viktimës. Sipas ekspertizës-mjekoligjore, vdekja e tij ka ndodhur për shkaqe natyrale, pasi shtetasi anglez vuante nga epilepsia.

Anglezi me profesion inxhinier ndodhej prej rreth katër ditësh në Tiranë.

Etiketimet
Shperndaje