Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Tiranë, dhunohet me mjete të forta një person në zonën e “Freskut”

Tiranë, dhunohet me mjete të forta një person në zonën e “Freskut”
August 15
11:51 2016
Etiketimet
Shperndaje