Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Tiranë- Bie nga lartësia gjatë punës, 60-vjeçari humb jetën rrugës për në spital

Tiranë- Bie nga lartësia gjatë punës, 60-vjeçari humb jetën rrugës për në spital
April 19
15:06 2019

Një 60-vjeçar në zonën e Saukut ka rënë nga lartësia dhe ka humbur jetën gjatë rrugës për në spital. Sipas të dhënave të para të policisë shtetasi F. Z., 60 vjeç kishte hipur në një objekt në rikonstruktim dhe ka rënë nga lartësia në rrethana ende të paqarta.

NJOFTIMI I POLICISE

Tiranë/ Informacion paraprak

Rreth orës 09:00, në zonën e Saukut në një objekt në rikonstruktim ka rënë nga lartësia në rrethana ende të paqarta shtetasi F. Z., 60 vjeç i cili gjatë rrugës për në spital ka ndërruar jetë.

Po punohet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

 

Komento
Shperndaje