Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Tiranë, autobusi përplas këmbësorin

Tiranë, autobusi përplas këmbësorin
November 28
11:12 2016

Në  bulevardin “Zhan D’Ark”, te Ministria e Jashtme, autobusi i unazës, me targa TR 7122 U, me drejtues A.K., ka aksidentuar një shtetas rreth 20 vjeç, i cili u dërgua në Spitalin Ushtarak ku është nën kujdesin e mjekëve.

Sipas të dhënave paraprake mësohet se këmbësori ka inicialet E. B., 20 vjeç dhe ishte duke kaluar rrugën kur është përplasur nga autobusi. Ende nuk dihet gjendja shëndetësore e tij.

Po punohet për sqarimin e ngjarjes./Blitz.al/

aksidenti

Komento
Shperndaje