Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Tiranë, adoleshenti në gjendje të dehur pret damarët

Tiranë, adoleshenti në gjendje të dehur pret damarët
March 14
16:15 2018

 

Një ngjarje e trishtë ka ndodhur ditën e sotme në Shkozë. Një adoleshent ka lënduar veten duke prerë damarët.

Burimet nga policia bëjnë me dije se bëhet fjalë për një 15-vjecar. Ai ka qenë në banesën e tij dhe në gjendje të dehur ka prerë damarët e duarve.

Informacioni: Më datë 14.03.2018, në Shkozë, në banesë, në gjendje të dehur, ka prerë damarët e duarve shtetasi i mitur A. N., 15 vjeç, i cili ndodhet në spitalin e fëmijëve nën kujdesin e mjekeve./Blitz.al/

Komento
Shperndaje