Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Tiranë, 50-vjeçarja plagoset me thikë në bark. Vajzat: Ngjarje aksidentale…

Tiranë, 50-vjeçarja plagoset me thikë në bark. Vajzat: Ngjarje aksidentale…
September 18
13:12 2016

Një 50-vjeçare me emrin Resmie Osmani është dërguar në gjendje të rëndë në Spitalin Ushtarak në Tiranë.

Sipas asaj që raporton “News 24”, gruaja ka disa plagë thike në bark.

Ajo është shoqëruar në spital nga 2 vajzat e saj, të cilat kanë rrëfyer se ngjarja e ndodhur në banesën në rrugën “Muhamed Deliu” ka qenë aksidentale.

Dyshohet se Osmani është vetëplagosur.

Policia ka nisur menjëherë punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes. /Blitz.al/

Shperndaje