Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Tiranë, 35-vjeçari var veten në një pemë pranë banesës

Tiranë, 35-vjeçari var veten në një pemë pranë banesës
July 15
13:44 2016

Një person i ka dhënë fund jetës tragjikisht, duke varur veten. Ngjarja ka ndodhur në Yrshek, në periferi të Tiranës, ku 35-vjeçari me inicialet E.B. është gjetur i pajetë pranë shtëpisë.

Policia e Tiranës ka njoftuar se kanë qenë familjarët ata që kanë gjetur kufomën e të riut, të varur në një pemë pranë banesës.

Sipas informacioneve  dyshohet se viktima ka qenë në gjendje të rënduar psikologjike.

Komento
Shperndaje