Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Tiranë, 3 makina shpërthejnë në flakë në qendrën tregëtare “City Park”

Tiranë, 3 makina shpërthejnë në flakë në qendrën tregëtare “City Park”
July 04
15:50 2016

Tre automjete  kanë shpërthyer në flakë  në parking-un e “City Park”.

Shkaku mësohet se ka qenë pakujdesia e një shoferi, i cili ka harruar çakmakun në sediljen e makinës së tij dhe si pasojë e temperaturave të larta çakmaku ka shpërthyer.  Flakët kanë përfshirë dhe dy automjete të tjera në zonën e parkingut në qendrën tregëtare “City Park”. Personat e pranishëm në vendngjarje pohojnë se nuk ka të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Shperndaje