Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Terrori në Bruksel, ja fotot e dy autorëve të dyshuar

Terrori në Bruksel, ja fotot e dy autorëve të dyshuar
March 22
15:28 2016

Mediat në Belgjikë kanë publikuar fotot e dy personave të dyshuar si përgjegjësit kryesorë të shpërthimeve të shënuara ditën e sotme në Bruksel. Në fotografitë e siguruara nga kamerat e sigurisë shihen dy të dyshuarit në aeroport, përpara shpërthimit.

Këta dy persona dyshohet se janë përgjegjësit e sulmit të shënuar në aeroportin ndërkombëtar të Brukselit, ku mbetën të vdekur 14 persona.

autorett

Etiketimet
Shperndaje