Blitz

 Breaking News

Tërmeti i radhës godet Shqipërinë e Greqinë, ja epiqendra

Tërmeti i radhës godet Shqipërinë e Greqinë, ja epiqendra
July 18
09:04 2018

Një tjeter tëmet ka goditur Shqipërinë dhe Greqinë. Ai ka qenë me magnitudë 4.2 ballë dhe lëkundjet janë ndjerë në Janinë e në zonën kufitare.

Pas tërmetit të djeshëm që shkundi kryqyetein dhe Kavajën një tjetër tërmet është regjistruar në orët e para të mëngjesit të sotëm.

Sipas IGJEUM, lëkundja është regjistruar në orën 01:54 në Kuraten, Durrës dhe ka pasur magnitudë 1.4./Blitz.al/

Share