Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Tërmeti godet Elbasanin në Ditën e Verës

Tërmeti godet Elbasanin në Ditën e Verës
March 14
10:35 2018

Mesa duket Dita e Verës nuk ka nisur siç duhet për qytetine  kësaj feste. Mëngjesin e sotëm Elbasani është goditur nga një tërmet 3.2 ballë.

IGJEUM ka njoftuar se në orën 4:20 të mëngjesit të sotëm në Elbasan është regjistruar një lëkundje tërmeti.

Ai ka qenë me magnitudë 3.2 ballë, me epiqendër Kuturmanin e Elbasanit në një thellësi 16 km./Blitz.al/

Komento
Shperndaje