Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Tërmet i fuqishëm në jug të Shqipërisë, lëkundje të forta edhe në kryeqytet

Tërmet i fuqishëm në jug të Shqipërisë, lëkundje të forta edhe në kryeqytet
October 15
23:06 2016
Shperndaje