Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Tentuan ta qëllojnë me vezë, Erion Veliaj ironizon Lulzim Bashën!

Tentuan ta qëllojnë me vezë, Erion Veliaj ironizon Lulzim Bashën!
June 14
14:41 2018

 

Paraditen e sotme, një person tentoi të qëllonte kryebashkiakun Veliaj me vezë nisur nga debate i fundit lidhur me Teatrin Kombëtar.

Ama, para pak minutash ka ardhur edhe reagimi i kryebashkiakut, i cili ka shpërndarë në Facebook një foto humoristike, ku shfaqet dyje shmangur vezët që vijnë në drejtim të tij.

“Të kishte Lulzim Basha nishan, do ta kishte bërë një punë në Tiranë apo do të kishte fituar ndonjë palë zgjedhje”, – shkruan Veliaj.

Sot është zhvilluar edhe diskutimi mes artistëve dhe bashkisë e qeverisë për projektin e ri të Teatrit Kombëtar, i cili është kundërshtuar nga të parët. /Blitz.al/

 

Komento
Shperndaje