Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Tentojnë t’i vjedhin shtëpinë, gruaja i pret me armë duke lënë të vdekur një nga hajdutët

Tentojnë t’i vjedhin shtëpinë, gruaja i pret me armë duke lënë të vdekur një nga hajdutët
September 25
11:28 2016

E gjithë situata është zbardhur nga kamerat e sigurisë që kanë filmuar momentin teksa tre hajdutë janë munduar të futen brenda në shtëpinë e një gruaje në Xhorxhia të SHBA-së dhe kjo e fundit është ngritur nga shtrati, ka rrëmbyer pistoletën dhe ka nisur përleshjen me ta.

Thuhet se ngjarja ka ndodhur më 16 shtator, por situata është zbardhur nga gjykata ditën e djeshme. Njëri nga hajdutët ka mbetur i vdekur dhe është gjetur në rrugë nga policia. Nga ana tjetër, shefi i policisë ka deklaruar se gruaja veproi siç duhet dhe ka mbrojtur jetën dhe pronën e saj. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje