Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Tentativë vrasje në Tiranë, pranga 35-vjeçari

Tentativë vrasje në Tiranë, pranga 35-vjeçari
August 10
09:33 2016

Një tentativë vrasje është shënuar mëngjesin e ditës së sotme në kryeqytet. Një person i armatosur ka qëlluar me armë në drejtim të tre vëllezërve K. B, SH. B, E. B, por fatmirësisht nuk ka pasur të lënduar nga sulmi me armë.

Burime të policisë bëjnë me dije se shkak është bërë një konflikt mes tyre. Është vënë në pranga Leonard Kaçaniku 35 vjeç. Gjatë kontrollit të ushtruar është gjetur arma “Beretë”, me të cilën dyshohet se qëlloi dy herë. /Blitz.al/

 

Etiketimet
Shperndaje