Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(VIDEO) Tensione në kuvend, Beqaj rrethohet nga deputetë të opozitës. Ndërhyn garda

(VIDEO) Tensione në kuvend, Beqaj rrethohet nga deputetë të opozitës. Ndërhyn garda
November 17
12:49 2016

Pas publikimit të djeshëm të videos ku ministri i Shëndetësisë, Ilir Beqaj, shfaqej duke pushuar nga puna një vartës të tij, sot në kuvend ka pasur tensione.

Në momentin që Beqaj i është drejtuar foltores për të marrë fjalën nuk është lejuar nga deputetë të opozitës që kanë rrethuar foltoren.

Edi Paloka e ka shtyrë madje pakëz, sepse sipas tij fjalën duhej ta merrte Berisha në ato çaste e jo Beqaj.  /Blitz.al/

 

Video e marrë nga Ora News

Komento
Shperndaje