Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Të shtëna në një qendër tregtare në Malmo të Suedisë. 1 i plagosur

Të shtëna në një qendër tregtare në Malmo të Suedisë. 1 i plagosur
July 26
18:52 2016

Një burrë i armatosur ka qëlluar duke plagosur një person në një qendër tregtare në qytetin e Malmos, në Suedi.

Sipas asaj që raporton policia atje, i plagosuri është qëlluar në këmbë dhe është dërguar menjëherë në spital. Për momentin nuk dihen ende shkaqet e ngjarjes dhe i dyshuari është ende i paidentifikuar.

Nga informacionet e para, të shtënat në qytetin e tretë më të madh të Suedisë kanë ndodhur në një zonë të banuar nga emigrantët. /Blitz.al/

Etiketimet
Shperndaje