Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Të shtëna me armë zjarri në afërsi të DPP-së, një i plagosur

Të shtëna me armë zjarri në afërsi të DPP-së, një i plagosur
October 28
13:07 2016

Një person ka mbetur i plagosur si pasojë e të shtënave me armë zjarri në rrugën “Gjergj Fishta” në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur ditën e sotme, në afërsi të Drejtorisë së Përgjithshme të Policisë së Shtetit, ku janë dëgjuar 3 të shtëna.

Mësohet se i plagosuri është transportuar në spital me një makinë të rastit, ndërkohë që policia ka ngritur pika kontrolli për kapjen e të dyshuarit. “U plagos në shpatull dhe krahë”, – ka bërë me dije një dëshmitar nga vendngjarja. /Blitz.al/

Komento
Etiketimet
Shperndaje