Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Të shtëna me armë tek Komuna e Parisit, autorët largohen në drejtim të Selitës

Të shtëna me armë tek Komuna e Parisit, autorët largohen në drejtim të Selitës
August 03
22:13 2016

Rreth orës 21:05, tek Komuna e Parisit, mbrapa një qendre tregtare, një person i paidentifikuar, i cili udhëtonte në një automjet tip BMW ngjyrë e zezë, ka qëlluar në ajër, dhe është larguar në drejtim të Selitës. Për momentin nuk raportohen të lënduar.

Në vendngjarje kanë shkuar shërbimet e Komisariatit Nr 2, Shqiponjat si dhe grupi hetimor. Nga këqyrja e vendit të ngjarjes është konstatuar një gezhojë, 7.65 mm. Sakaq po punohet për sqarimin e rrethanave të ngarjes dhe identifikimin e autorëve./Blitz.al/

Shperndaje