Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Të shtëna me armë në Vlorë. 1 i vdekur, 1 i plagosur rëndë

Të shtëna me armë në Vlorë. 1 i vdekur, 1 i plagosur rëndë
July 24
22:48 2016
Shperndaje