Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Të shtëna me armë në Vlorë. 1 i vdekur, 1 i plagosur rëndë

Të shtëna me armë në Vlorë. 1 i vdekur, 1 i plagosur rëndë
July 24
22:48 2016

Një ngjarje e rëndë ka tronditur qytetin e Vlorës mbrëmjen e sotme!

Sipas asaj që raporton “Balkanweb”, në një qendër bastesh në vendin e quajtur “Rruga e Spitalit”, një person ende i paidentifikuar ka hapur zjarr me armën tip Kallashnikov. Nga të shtënat ka humbur jetën një person, identiteti i të cilit nuk dihet ende dhe ka mbetur i plagosur 53-vjeçari Krenar Runaj, i cili ndodhet në gjendje të rëndë.

Policia menjëherë është vënë në ndjekje të autorit dhe po punon për të zbardhur plotësisht dinamikën e ngjarjes.

Shperndaje