Blitz

 Breaking News

Të hënën Tirana pa drita, ja në cilat zona të kryeqytetit do të shkëputet energjia për 6 orë

Të hënën Tirana pa drita, ja në cilat zona të kryeqytetit do të shkëputet energjia për 6 orë
June 16
10:36 2019

Tirana do të mbetet ditën e nesërme pa energji eletrike, për të paktën 6 orë. Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike ka bërë së fundmi një njoftim, për ndërprerjen e energjisë që do të nisë nga ora 9:00 dhe me gjasë do vijojë deri në orën 15:00.

Stakimi i energjisë mesa duket do të ndodhë për shkak të punës që do të zhvillohet në kabinat elektrike dhe do të bëhet në disa zona kryesore.

Ky është njoftimi i plotë i OSSHE:

Njoftim për abonentët Tiranë, stakime të datës 17 qershor.

Share