Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Taulant Balla i drejtohet me tone të ashpra ish-deputetit Koço Kokëdhima

Taulant Balla i drejtohet me tone të ashpra ish-deputetit Koço Kokëdhima
October 01
16:21 2016

Ish-deputeti Koço Kokëdhima ka marrë pjesë sot në mbledhjen e Asamblesë së Kryesisë së PS-së. Ai është takuar me një pjesë të madhe të anëtarëve të kryesisë dhe kabinetit qeveritar, madje ka pasur një komunikim shumë miqësor me ta.

Mbledhja ka shkuar mirë, por ka pasur një incident. Fillimisht nënkryetari i grupit parlamentar socialist, Taulant Balla, i është drejtuar Kokëdhimës me tone të ashpra në fillim të mbledhjes. Më pas ai ka refuzuar të përshëndesë Kokëdhimin në momentin që ai tentoi ta përshëndeste./Blitz.al/

Shperndaje