Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Takimi i Stabilizim-Asociimit BE-Shqipëri, 19-20 maj

Takimi i Stabilizim-Asociimit BE-Shqipëri, 19-20 maj
March 23
16:20 2016

Më 19-20 maj do të mbahet në Tiranë takimi i Këshillit të Stabilizim-Asociimit Shqipëri-BE, referuar burimeve të “News24”. Mësohet se në thelb të takimit, ku do të diskutohet për marrëdhëniet BE-Shqipëri, do të jetë shkëmbimi i pikëpamjeve të qeverisë me KE-në.

Reforma në drejtësi pritet të jetë një tjetër pikë kyçe e diskutimit. Takimi i kthimit do të mbahet më 23-24 nëntor në Strasburg.

Etiketimet
Shperndaje