Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Tahiri në Gjegjan, inspektim të befasishëm në zonën e operacionit

September 01
12:12 2016

Ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri, ka postuar në rrjetin social Facebook një video ku shihet se është i pranishëm në zonën e operacionit.

“Live në Gjegjan të Pukës! Me kolegët e Komisionit të Sigurisë në operacionet e policisë kundër kanabis”, – shkruan ministri bashkëngjitur.

Gjatë kësaj vizite në Gjegjan, ai shoqërohet edhe nga Spartak Braho. Në ndihmë të bluve të Pukës janë angazhuar edhe operacionalet e Tiranës, si dhe dy helikopterë të Ministrisë së Brendshme. Në zonën me kanabis të Pukës mësohet se është shfaqur një vatër zjarri. /Blitz.al/

Etiketimet
Shperndaje