Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Studentët e Cambridge “e djegin” në fundsezonin e provimeve

Studentët e Cambridge “e djegin” në fundsezonin e provimeve
June 20
12:11 2017

Studentët e Universitetit të Cambridge nuk e kanë harruar traditën dhe vërtetuan edhe njëherë tjetër se realizojnë festat më të mira në mbyllje të sezonit universitar.

Qindra prej tyre kanë festuar deri në orët e vona të natës, kanë lundruar në lumë, kanë pirë dhe janë zhveshur për të realizuar një natë të paharrueshme.

Më pas ata janë kredhur në ujë për t’u larë, e kanë shijuar fishekzjarrë të pafund shkrepur në aromën e verës dhe bisedat e ngrohta mes miqsh.

Fotot e mëposhtme tregojnë më në detaje festën e jashtëzakonshme të përvitshme të tyre:

Komento
Shperndaje