Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Sokol Balla rikthehet si drejtor ekzekutiv por këtë herë në Vizion Plus

Sokol Balla rikthehet si drejtor ekzekutiv por këtë herë në Vizion Plus
January 03
12:28 2018

Pas largimit nga Top Channel, Sokol Balla do ti bashkohet televizionit Vizon Plus.

Sipas Syri.net  Balla në muajin janar do të jetë në drejtimin e Vizion Plus-it duke patur në varësi departamentin e informacionit si dhe një emisioni politik. Madje thuhet se emisioni i tij politik mund të quhet “Real Story”.

Nuk na mbetet gjë tjetër veç se të presim rikthimin e Ballës në ekran./Blitz.al/

Komento
Shperndaje