Blitz

 Breaking News

Skandal në Maqedoni/ Dy djem rrahin dhe filmojnë një vajzë! (VIDEO+18)

Skandal në Maqedoni/ Dy djem rrahin dhe filmojnë një vajzë! (VIDEO+18)
April 02
15:06 2020

Një vajzë e re është dhunuar në mënyrë brutale nga dy djem. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Shtip të Maqedonisë së Veriut, ndërsa videoja është bërë publike në rrjetet sociale.

Policia ka arrestuar dy autorët që kanë dhunuar vajzën, shtetasit me iniciale  S.A. dhe P.R.

Në video shihet se si dy djemtë e rinj dhunojnë, shkelmojnë dhe fyejnë vajzën.

Mediat në Maqedoninë e Veriut thonë se dhunuan ndaj vajzës ka ardhur si pasoje se tek ajo kanë gjetur test shtatzënie.

Sipas ligjit maqedonas, të rinjtë mund të dënohen nga tre muaj deri në 3 vjet burg.

 

Share