Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Skandal në Gjirokastër, kryetari i gjykatës i kërkon qytetares favore seksuale për të zgjidhur çështjen

Skandal në Gjirokastër, kryetari i gjykatës i kërkon qytetares favore seksuale për të zgjidhur çështjen
October 27
20:48 2016

Në puntatën e sotme të emisionit investigativ “Stop” është denoncuar, me anë të një videoje të fshehtë, një ngjarje e rëndë.

Në Gjirokastër, një qytetare ka treguar se si kryetari i gjykatës, Guxim Boçi, kërkonte favore seksuale, madje edhe ia ka kërkuar hapur këtë në ambientet e zyrës ku i ka kërkuar të dalin e të njihen. Personi në fjalë e ka puthur qytetaren, madje interesohej aq shumë pas saj saqë përpiqej të dinte sa më tepër për jetën e saj sentimentale duke kërkuar që qytetarja, e cila kishte në fakt vetëm shqetësimin e zgjidhjes së një çështjeje gjyqësore, të bëhej e dashura e tij me çdo kusht.

Më poshtë lexoni disa nga pjesët e bisedës të transmetuara në “Stop”:

image image image image image image image

/Blitz.al/

Shperndaje