Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Situatë alarmante në Tepelenë, zjarr i madh pranë spitalit. Rrezikohen 30 banesa

Situatë alarmante në Tepelenë, zjarr i madh pranë spitalit. Rrezikohen 30 banesa
July 09
22:27 2017
Shperndaje