Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Situata në vend / Gjendet një trup i pajetë në lumin e Tiranës

Situata në vend / Gjendet një trup i pajetë në lumin e Tiranës
November 08
14:25 2016

Reshjet e dendura të shiut kanë prekur edhe zonën e Kamzës, ku autoritetet e Komisariatit Nr. 5 kanë nxjerrë nga lumi i Tiranës një kufomë të seksit mashkull, rreth 40-50 vjeç.

Identiteti i kufomës nuk është bërë akoma i ditur, por policia po punon për zbardhjen e detajeve që kanë çuar në humbjen e jetës. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje