Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Siri – Sulm ajror anti-ISIS. Të paktën 15 viktima, mes tyre gra e fëmijë

Siri – Sulm ajror anti-ISIS. Të paktën 15 viktima, mes tyre gra e fëmijë
October 15
12:28 2016
Shperndaje