Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Itali, shqiptari vret bashkëshorten me shkop bejsbolli

Itali, shqiptari vret bashkëshorten me shkop bejsbolli
August 29
18:13 2016

Një shqiptar 70-vjeçar dyshohet se ka vrarë  bashkëshorten 67-vjeçare në Itali. E moshuara ka humbur jetën pas disa goditjeve me shkop bejsbolli.

Çifti ka qenë vetëm në momentet e krimit, pasi djali i tyre ndodhej në punë kurse nusja ishte për pushime në Shqipëri. Bashkëshorti i saj është arrestuar menjëherë pas ngjarjes. Sipas disa burimeve të afërta është thënë se ai ishte në  gjendje të rëndë psikologjike dhe është arrestuar 500 metra larg nga shtëpia duke larë njollat e gjakut në një shatërvan./Blitz.al/

Shperndaje