Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Shqipëri-Zvicër, De Biasi publikon formacionin

Shqipëri-Zvicër, De Biasi publikon formacionin
June 11
14:27 2016

Përpara debutimit në “Euro 2016” ku Shqipëria do të përballet sot në orën 15:00 me kombëtaren zvicerane, trajneri i kuqezinjve Gianni De Biasi ka zhvilluar mbledhjen e zakonshme me lojtarët, ku ka deklaruar formacionin zyrtar.

Shqipëria do të luajë kundër Zvicrës me këtë formacion:

Etrit Berisha

Elseid Hysaj

Lorik Cana

Mërgim Mavraj

Amir Abrashi

Blerim Kukeli

Ansi Agolli

Ermir Lenjani

Taulant Xhaka

Armando Sadiku

Odise Roshi