Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Shpërthim në një karburant në Lezhë, dyshohet për rrjedhje gazi

Shpërthim në një karburant në Lezhë, dyshohet për rrjedhje gazi
May 10
12:07 2016

Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur sot në një pikë karburanti në qytetin e Lezhës. Burime të policisë lokale thonë se dyshohet për një shpërthim të shkaktuar nga një rrjedhje gazi.

Deri tani, ende nuk dihet nëse ka apo jo të lënduar nga shpërthimi.

Në vendngjarje kanë shkuar menjëherë policia dhe forcat e zjarrfikëses që po punojnë për shuarjen e zjarrit.

Etiketimet
Shperndaje