Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Shpërthim në një karburant në Lezhë, dyshohet për rrjedhje gazi

Shpërthim në një karburant në Lezhë, dyshohet për rrjedhje gazi
May 10
12:07 2016
Etiketimet
Shperndaje