Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Shpërthen bombola e gazit në Fier, flakët përfshijnë lokalin

Shpërthen bombola e gazit në Fier, flakët përfshijnë lokalin
July 02
14:32 2016

Flakët e zjarrit kanë përfshirë një lokal në zonën e Darzezës në Fier. Shkak është bërë shpërthimi i një bombole gazi në lokalin veror prej druri. Mësohet se fillimisht ka pasur rrjedhje të gazit çka ka shkaktuar shpërthimin e bombolës.

Personeli dhe klientët kanë mundur të largohen në kohë, pa pësuar dëmtime, ndërkohë që falë ndërhyrjes të menjëhershme të forcave zjarrfikëse është arritur shuarja e flakëve.

Etiketimet
Shperndaje