Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Shorti i Europa League, mësoni të gjitha çiftet e përballjeve

Shorti i Europa League, mësoni të gjitha çiftet e përballjeve
August 04
12:34 2017

Është hedhur në Nion të Zvicrës edhe shorti i përballjeve mes ekipeve për një vend në fazën e grupeve të Europa League.

Skënderbeu i Korçës do të luajë me Dinamon e Zagrebit, me të cilin është përballur edhe 3 vite më parë në fazën e playoff të Champions League.

Lajmi më i madh është ai i përballjes së Shkëndijës së Tetovës me kuqezinjtë e Milanit.

Më poshtë janë përballjet e plota:

Komento
Shperndaje