Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Shorti i Champions League rezervon përballje interesante: Liverpool-Hoffenhaim, Napoli-Nice

Shorti i Champions League rezervon përballje interesante: Liverpool-Hoffenhaim, Napoli-Nice
August 04
11:30 2017

Është hedhur mesditën e sotme në Nion të Zvicrës shorti për ndeshjet kualifikuese të Champions League për biletat e fundit për hyrjen në grupe.

Janë zgjedhur 10 çifte të cilat do të luajnë përballë njëra-tjetrës për 10 vendet e fundit që do të hyjnë në grupe të Champions League, ndërsa ato që do të humbasin do të shkojnë në grupet e Europa League.

Qarabagu i Ansi Agollit do të ndeshet me Kobenhavn e Danimarkës.

Liverpool do të përballet me gjermanët e Hoffenhaim, ndërsa Napoli do të rikthejë Balotellin në Itali, pasi do të ndeshet me Nice.

Këto janë 10 përballjet. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje