Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Shkodër, të shtëna me armë zjarri tek Sigurimet Shtetërore

Shkodër, të shtëna me armë zjarri tek Sigurimet Shtetërore
May 11
09:58 2016

Të shtëna me armë zjarri janë shënuar paraditen e sotme në qendër të qytetit të Shkodrës. Nga informacionet paraprake flitet se një qytetar 60-vjeçar ka qëlluar me armë në ajër pasi është revoltuar se nuk i shërbyen tek Sigurimet Shtetërore.

Menjëherë policia ka shkuar në vendngjarje, por ende nuk dihet nëse autori është ndaluar nga policia apo është arratisur.

Etiketimet
Shperndaje