Blitz

 Breaking News

Shkodër, shtëpia përfshihet nga flakët

Shkodër, shtëpia përfshihet nga flakët
February 14
16:12 2020

*Foto ilustruese*

Duket se 14 shkurti nuk ka nisur me lajme të mira, të paktën nga vendi raportohen kronika të zeza, lidhur me shpërthimin e bombolave të gazit dhe humbjen e jetës së disa prej familiarëve, lajm i cili ishte kryesori i ditës së sotme në orët e para.

Lajmi i fundit vjen nga qyteti i Shkodrës.

Një banesë është përfshirë nga flakët. Ngjarja ka ndodhur pranë shkollës veterinare.

 

Mësohet se deri më tani, fatmirësisht nuk ka persona të lënduar, por raportohen dëme të mëdha materiale.

 

Akoma nuk dihen shkaqet e zjarrit, ndërkohë ekipet zjarrfikëse janë nisur drejt vendngjarjes.

 

 

Share