Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Shkodër- Banesa në flakë, zjarrfikësja nuk ka ujë për të shuar zjarrin

Shkodër- Banesa në flakë, zjarrfikësja nuk ka ujë për të shuar zjarrin
August 27
12:21 2016
Shperndaje