Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Sherr mes dy të rinjve në Tiranë, plagoset 27-vjeçari

Sherr mes dy të rinjve në Tiranë, plagoset 27-vjeçari
April 29
21:29 2016

Një konflikt mes dy të rinjve në periferi të Tiranës ka degraduar me plagosjen e njërit prej tyre. Sipas burimeve policore zyrtare, ngjarja ka ndodhur në sheshin “Shqiponja”, në rrugën “Dritan Hoxha”.

Referuar këtyre burimeve, shtetasi me iniciale M. N ka mbetur i plagosur me mjete prerëse. Ai është dërguar menjëherë në spital, ku ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Policia ka nisur hetimin dhe ka shpallur në kërkim autorin e krimit. Nga dyshimet e para, flitet se konflikti ka lindur për motive të dobëta.

Komento
Etiketimet
Shperndaje