Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Sarandë, pushuesja rrëzohet nga shkëmbinjtë, dërgohet me helikopter në Tiranë

Sarandë, pushuesja rrëzohet nga shkëmbinjtë, dërgohet me helikopter në Tiranë
August 11
14:00 2017
Shperndaje