Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Sarandë, mbytet një 65-vjeçar

Sarandë, mbytet një 65-vjeçar
August 15
09:21 2016

Një 65-vjeçar është mbytur mëngjesin e sotëm në plazhin e Sarandës, teksa ishte duke pushuar. Burime të policisë e kanë identifikuar viktimën si Fejzo Goxharaj.

Mësohet se trupi i pajetë është dërguar në spital, ku do t’i bëhet edhe ekspertiza. Ndërkohë që ende nuk dihen rrethanat e kësaj ngjarje, policia po heton për zbardhjen e saj. /Blitz.al/

Etiketimet
Shperndaje