Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Sali Berisha në Facebook: Bletët po “drogohen” nga kanabisi

Sali Berisha në Facebook: Bletët po “drogohen” nga kanabisi
October 07
13:50 2016

Sipas një lajmërimi të publikuar në faqen zyrtare të ish-kryeministrit Sali Berisha, përpos plehrave dhe kanabisit, tanimë janë në rrezik për jetën dhe më pas gjithë ekosistemin tonë edhe bletët.

berisha

/Blitz.al/

Shperndaje