Blitz | Kliko dhe Informohu

 Breaking News

Saimir Tahiri poston momentin kur Berisha e xhiroi me kamera: “Ky që fshiu kamerat në 21 janar më bën gjyq mua”

Saimir Tahiri poston momentin kur Berisha e xhiroi me kamera: “Ky që fshiu kamerat në 21 janar më bën gjyq mua”
April 19
16:31 2018

Është bërë kudo virale, momenti kur në seancën e sotme pleanre, ish Kryeministri Berisha është ngritur për të filmuar Saimir Tahirin në një video live në “Facebook”. Berisha e ironizonte ish ministrin Tahiri lidhur me akuzat e tij se është i përfshirë në çështjen “Habilaj”.

S’ka vonuar shumë dhe ka qenë vetë Saimir Tahiri i cili në një postim në Facebook ka shkruar: “Kur gjyqin ta bën djalli. Ky që fshiu kamerat e Kryeministrisë në 21 janar e nuk u dënua, sot më filmonte mua” – ka përfunduar ai.

Ndërkohë kanë qenë të shumta edhe reagimet në rrjet lidhur me këtë postim. /Blitz.al/

 

Share